Nieuw
{{ product.ProductAward.Quote }}

FastRoad Advanced 1

2021

€ 1.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Het verbeteren van je conditie is nog nooit zo leuk geweest. Deze soepele, snelle en gave nieuwe racefiets met vlak stuur is perfect geschikt voor fietspaden, stadsstraten en alle andere soorten wegen.

De FastRoad Advanced is de snelle, efficiënte en leuke manier om te fitnessen of te forenzen. Hij koppelt de snelheid van een prestatiegerichte racefiets aan de soepele rijstabiliteit van een fiets met vlak stuur. Het frame is gemaakt van Giant Advanced composite-materiaal, waardoor hij lichte en wendbare rijeigenschappen heeft. De innovatieve D-Fuse zadelpen absorbeert oneffenheden en trillingen van het wegdek terwijl de ergonomische grips ervoor zorgen dat je handen comfortabel blijven aanvoelen op langere ritten. Om de licht lopende wielen kunnen bredere banden tot 32c worden gemonteerd. Bovendien zijn ze tubeless ready zodat je een soepeler rijgedrag, meer grip en minder lekke banden hebt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Licht en wendbaar:

Advanced composite-frameset met vernieuwde geometrie minimaliseert het gewicht en biedt een snel, wendbaar rijgedrag.

Soepel en comfortabel:

De innovatieve D-Fuse composite zadelpen absorbeert trillingen van het wegdek terwijl de nieuwe ergonomisch ontworpen grips comfort bieden tijdens langere ritten.

Eenvoudig uit te breiden:

Met de los verkrijgbare RideSense geïntegreerde snelheids- en cadanssensor en het smart-mount spatbord- en dragersysteem kun je jouw fiets helemaal naar eigen wens aanpassen, voor fitness-ritten, woon-werkverkeer of lange avontuurlijke tochten.

Specificaties
  • Maten
    S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Carbon/Chrome
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect, flat
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano RS700
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105
  • Remmen
    TRP TKD-84
  • Remhendels
    TRP
  • Cassette
    Shimano CS-HG700, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano RS510, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x32c
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9,8 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

From fitness rides to energizing commutes, FastRoad Advanced is a quick, efficient and fun way to go. It blends the speed of a performance road machine with the smooth-riding stability of a flat-bar bike. The frame is made with Giant’s Advanced Composite material, which gives it a light, responsive ride quality. The innovative D-Fuse seatpost helps soak up bumps and road vibrations, and ergo bar ends keep your hands comfortable on longer rides. The fast-rolling wheels can fit high-volume tires up to 32mm in width, and they’re tubeless ready so you get a smoother ride, more grip, and fewer flat tires.

FastRoad Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)44517,546018,149019,352020,555021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°72,5°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54521,55602257522,659523,461524,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11556,11807,12007,92258,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,5°72,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)64,72,561,52,461,52,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)101439,9102040,2103540,7104541,1106541,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)53721,156322,258623,160723,963124,8
LReach (mm) (inch)38615,238815,339515,640315,941616,4
MStand Over Height (mm) (inch)69727,471928,374129,276730,279531,3
NStuur breedte (mm) (inch)58022,858022,862024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C
360-View
FastRoad Advanced 1

Technologieën

Advanced Composite Technology
D-Fuse Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem
RideSense Ready

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.