Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Escape 2 City Disc

2021

€ 599

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

VERGELIJKEN

Delen

Op deze veelzijdige allrounder met vlak stuur gaan je benen vanzelf malen en hij zorgt gegarandeerd voor motivatie om elke dag actief te zijn. Rij naar het werk, rij naar school, vind nieuwe uitdagingen in je dagelijks routine.

Met zijn lichtgewicht ALUXX aluminium frame, rechte zitpositie en hoogwaardige onderdelen die hem een soepel, comfortabel rijgedrag geven, is de Escape Disc waanzinnig veelzijdig en waanzinnig leuk om mee te rijden. Hij is voortaan voorzien van een hoogwaardige composite voorvork* en een innovatieve D-Fuse zadelpen. Beide zijn bedoeld om ruwe wegen glad te strijken door trillingen en hobbels te absorberen zodat het rijgedrag soepeler en comfortabeler wordt. De schijfremmen bieden krachtige remprestaties in droge en natte omstandigheden terwijl de 700c-wielen met Giant EasyRide Tubeless banden (op bepaalde modellen) ervoor zorgen dat je snel, efficiënt en met minder kans op lekke banden kunt blijven rollen. En als extraatje is er voldoende ruimte voor banden tot een breedte van 45 mm waardoor je nog makkelijker op ruwe wegen kunt rijden. Hij is standaard uitgerust met geïntegreerde bevestigingspunten om je fiets naar wens uit te rusten met dragers of spatborden. Welk pad je ook kiest, de Escape Disc is er klaar voor.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerd en efficiënt:

Lichtgewicht ALUXX frame, licht lopende 700c-wielen en een vertrouwenwekkende rechtop zitpositie zorgen voor uitgebalanceerde, efficiënte rijkwaliteiten.

Veelzijdig en breed inzetbaar:

Powerful disc brakes and a wide range of gears help you increase your speed and tackle hills with more control.

Stoere betrouwbaarheid:

Op bepaalde modellen zit het Giant EasyRide Tubeless systeem met lekbestendige banden. Met de geïntegreerde bevestigingspunten voor dragers is het makkelijker om je dagelijkse spullen mee te nemen of je reisbepakking voor een avontuurlijk weekend.

Specificaties
MatenS, M, L, XL
KleurenCharcoal
FrameALUXX-Grade Aluminum, disc
Voorvorkalloy, rack mount, disc
DemperN/A
StuurGiant Sport XC, 31.8
StuurpenGiant Sport, 15-degree, 31.8
ZadelpenGiant D-Fuse, alloy
ZadelGiant Sport Comfort
PedalenGiant Urban Fitness
ShiftersShimano Altus
VoorderailleurShimano FD-TY710
AchterderailleurShimano Altus
RemmenTektro HD-R280
RemhendelsTektro
CassetteShimano CS-HG31, 11x34
KettingKMC Z8.3
Cranksetforged alloy, 30/46
Bottom Bracketcartridge
VelgenGiant GX wheelset
NavenGiant GX wheelset, 12mm thru-axle
SpakenGiant GX wheelset
BandenGiant S-X2, puncture protect, 700x38c
Extra'slight trekking carrier rack, matte black plastic fenders, kickstand
Gewicht12,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

With its lightweight ALUXX aluminum frame, upright positioning and high-quality parts that give it a smooth, comfortable ride, the Escape Disc is totally versatile and totally fun to ride. It now features a high-quality composite fork* and innovative D-Fuse seatpost. Both are great for smoothing out rough roads, absorbing shocks and vibrations, and giving you a smoother, more comfortable ride. The disc brakes deliver powerful braking performance in dry or wet conditions, and the 700c wheels with Giant EasyRide Tubeless tires (on select models) keep you rolling with speed, efficiency and a reduced risk of flats. As an added bonus, there’s clearance for larger tires up to 45mm in width, which makes it easier to ride rougher roads. It comes with integrated mounts, so you can customize your ride with racks or fenders. Whatever road or path you choose, Escape Disc is ready to roll.

1 2 3 4 5 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
fiets diagram
  SMLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)43016,948519,153521,158523
Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,258022,859523,461024
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51305,11606,31907,5
Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°71,0°71,0°71,0°
Vork Sprong (mm) (inch)502502502502
Naloop (mm) (inch)76369,42,769,42,769,42,7
Wielbasis (mm) (inch)107442,3107542,3109143110743,6
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)44517,544517,544517,544517,5
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)53821,255621,95852361324,1
Reach (mm) (inch)4061641016,141616,442316,7
Stand Over Height (mm) (inch)71428,175429,779931,584233,1
Stuur breedte (mm) (inch)64025,264025,269027,269027,2
Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51003,91003,9
Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,9
Wielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
D-Fuse Technologie

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.