Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail Advanced 2

2018

1499,00 1999,00

Alleen in de winkel

Contact

Wat is mijn maat?

VERGELIJKEN

Delen

VAN EPISCHE SOLO AVONTUREN TOT UITDAGENDE GROEPRITJES, DE AVAIL IS LICHT, COMFORTABEL EN GEBOUWD VOOR VROUWELIJKE RIJDERS

De gewichtsbesparende framegeometrie is compleet opnieuw ontworpen en aangepast aan het vrouwenlichaam waarbij extra stabiliteit en vertrouwenwekkende controle zijn toegevoegd. Machtige remkracht afkomstig van hydraulische schijfremmen is een kritisch ingrediënt in dit recept, naast de directe krachtoverdracht via de pedalen voor turboacceleratie naar topsnelheid. Je zult nooit meer zoeken naar een extra versnelling op steile heuvels met deze vlieggewicht klimmachine. Alles wat je verlangt van een hoogwaardig presterende racefiets - laag gewicht, efficiëntie, wendbaarheid - plus comfort en flexibiliteit tijdens lange ritten.

  • Advanced-grade Composite frame
  • Shimano 105 11-speed groupset
  • Giant Connect stem & Contact handlebar
  • Giant Conduct Hydraulic Disc brakes
  • Giant P-R2 Disc wheelset
  • Color: Dark Purple/Light Blue, White/Dark Purple/Red
Specificaties
MatenXS,S, M,L
KleurenWhite/Dark Purple/Red, Dark Purple/Light Blue
FrameAdvanced-Grade Composite
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, Hybrid OverDrive Steerer
StuurGiant Contact
StuurpenGiant Connect
ZadelpenGiant Carbon D-Fuse
ZadelLiv Contact (Forward)
ShiftersShimano 105
VoorderailleurShimano 105
AchterderailleurShimano 105
RemmenGiant Conduct Hydraulic Disc 140mm Rotor
RemhendelsShimano 105
CassetteShimano 105, 11x32
KettingKMC X11EL-1
CranksetShimano RS510, 34/50
Bottom BracketShimano, PressFit RS500
VelgenGiant PR-2 Disc
NavenGiant PR-2 Disc
SpakenGiant PR-2 Disc
BandenGiant Gavia AC 1, Front and Rear Tubeless, 700x25c
Extra'sFactory Tubeless
Gewicht9,10 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
fiets diagram
  XXSXSSML
Zitbuis lengte (mm) (inch)37514,841016,144517,548018,951520,3
Zitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°74,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50019,751520,352520,754021,355521,9
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71355,31505,91706,71907,5
Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,5°72,0°72,0°72,0°
Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
Naloop (mm) (inch)763732,9642,5642,5642,5
Wielbasis (mm) (inch)98638,899839,399039100039,4101640
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)51420,253020,955021,756922,458823,1
Reach (mm) (inch)36214,337214,637214,637714,838615,2
Stand Over Height (mm) (inch)64425,467526,670227,673028,776430,1
Stuur breedte (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
Stuurpen Lengte (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
Cranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
Wielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
OverDrive

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.