Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Anthem Advanced Pro 29 1

€ 7.649

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Deze pro-level XC full-suspension racemachine combineert het nieuwe FlexPoint Pro-veersysteem met een superlicht frame van carbon en een wedstrijdgeometrie. Het is het ultieme wapen voor technisch cross-country terrein.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Ultra efficiënt:

Het nieuwe Advanced carbon frame en de achterbrug is 250 gram lichter dan de vorige generatie. Het bottom bracket is stijver voor snellere acceleratie. De steilere zitbuis brengt de rijder in een efficiënte, naar voren gerichte klimpositie.

Superieure controle:

Het gloednieuwe FlexPoint Pro veersysteem levert een soepele, actieve veerweg van 100 millimeter. Het nieuw ontwikkelde frame heeft een moderne XC-geometrie, inclusief een luiere balhoofdbuishoek van 67,5 graden en een 110 millimeter verende voorvork voor technische afdalingen.

29er stabiliteit en snelheid:

De framegeometrie en vering zijn geoptimaliseerd voor 29-inch wielen. Een langere reach en vernieuwde cockpit met een 35 millimeter carbon stuur en aluminium stuurpen zorgen voor meer balans en stabiliteit op XC-terrein.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Chameleon Saturn / Carbon
  • Frame
    Advanced-Grade Composite front and rear triangles, 100mm FlexPoint Pro suspension, 12x148mm thru-axle
  • Voorvork
    Fox 34 Float SC Performance Elite Live Valve, 110mm, FIT4 damper, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Demper
    Fox Performance Elite Live Valve, 165/45, custom tuned for Giant
  • Stuur
    Giant Contact SLR XC Flat, composite, 760x35mm
  • Grips
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XC, 35mm S:60mm, M:70mm, L:70mm, XL:70mm
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper, remote S: 125mm travel / 30.9 x 395mm M: 125mm travel / 30.9 x 395mm L: 150mm travel / 30.9 x 440mm XL: 150mm travel / 30.9 x 445mm
  • Zadel
    Fi'zi:k Antares R5 with K:ium rails
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Deore XT SL-M8100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT RD-M8100
  • Remmen
    Shimano Deore XT BR-M8100, hydraulic, Shimano RT-64 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano Deore XT BL-M8100
  • Cassette
    Shimano Deore XT M8100, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano Deore XT, 32t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Naven
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Spaken
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Banden
    Maxxis Recon Race 29x2.4, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, Giant/MRP CS chain guide
  • Gewicht
    11,2kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Ontworpen met een volledig carbon frameset, heeft deze 29er 100 mm veerweg achter en 110 mm voor. Het nieuweFlexPoint Pro-veersysteem, met een single-pivot ontwerp in combinatie met een carbon linkage, maakt ruimte voor kortere liggende chainstays om het klimvermogen en de algehele wendbaarheid te verbeteren. Andere updates zijn onder meer een nieuwe 29er-specifieke XC-racegeometrie met een langere reach en een luiere balhoofdhoek plus een lichtgewicht, stijve carbon wielset voor snelle, nauwkeurige handling.

Anthem Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,442016,546518,349519,5
BZitbuis hoek (degrees)75,5°75,5°75,5°75,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57222,560423,862624,665325,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)903,5953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)1094,31094,31094,31094,3
HWielbasis (mm) (inch)112744,4115945,6118346,6121247,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
KStack (mm) (inch)58923,259323,360323,761224,1
LReach (mm) (inch)42016,545017,747018,549519,5
MStand Over Height (mm) (inch)74529,375029,577730,680031,5
NStuur breedte (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8702,8702,8
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Composite Technology
Advanced Forged Composite Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem
FlexPoint Pro Suspension Technology

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.